Tynki maszynowe
(wewnętrzne) gipsowe,
Tynki maszynowe
(wewnętrzne, zewnętrzne)cementowo-wapienne
Wylewki
(wylewki mixokretem)
Prace wykończeniowe
(sucha zabudowa, gładzie, malowanie)

AKTUALNOŚCI

Moja firma istnieje od 2009roku a w branży tynkarskiej działam od 2002r. Profesjonalnie i z dużym doświadczeniem już tyle lat wykonuje tynki maszynowo na maszynach tynkarskich. Jeżeli szukasz dobrego wykonawcę który wykona profesjonalnie tynki to zapraszam.

Promocja

Rok 2013 był dla nas dużym wyzwaniem .
W roku 2013 wykonaliśmy bardzo dużo usług tynkarskich jak i wykończeń. Podjęliśmy się tynkowania dużych obiektów takich jak bloki, sklepy a nawet tynkowana przez naszą firmę była Komenda Wojewódzka w Katowicach, w tych obiektach również robiliśmy wylewki oraz wykończenia takie jak gładzie, sufity z płyt GK, malowanie.


Rok 2017 - 7 LAT pracy przy tynkach maszynowych:
Minął siódmy rok odkąd pracujemy jako tynkarze, cały czas w jednym składzie.
Daje nam to pewność w podejmowaniu różnych zleceń i gwarancję prawidłowego wykonania. Przez siedem lat wykonaliśmy wiele zleceń od małych domków jednorodzinnych po duże osiedla mieszkalne.


Prawie dwa lata pracowaliśmy w Krakowie bloki, domy, chale, ilość wykonanych metrów nie jest do zliczenia ale było ich bardzo dużo.


Technika wykonywania tynków maszynowych jest tak dobra że nie zmieniła się do tej pory oczywiście doszły ulepszenia ale tylko w mechanice sprzęty wykonanie pozostaje takie samo i mam nadzieję że długo jeszcze będzie służyć w naszym kraju.

Tynki cementowo-wapienne:

Do wykonania tynków cementowo-wapiennych korzystamy z gotowych materiałów co pozwala nam szybko wykonać usługę, nakładanie jest dwu warstwowe gdzie pierwsza warstwa to obrzutka która pełni rolę warstwy kontaktowej jest bardzo ważna ponieważ poprawia przyczepność. Kolejna warstwa to narzut o grubości 1-1,5 cm, maksymalna grubość kolejnych warstw to 2,5 cm w tym przypatku wykonanie jest prawidłowe, przekroczenie tej granicy może zostać wykonane tylko za zgodą zamawiającego.
Tynk cementowo-wapienny przyczynia się do wprowadzenia znacznej ilości wilgoci do pomieszczeń, co powoduje konieczność zapewnienia intensywnej wentylacji do czasu całkowitego jego wyschnięcia. Gruba warstwa wyprawy tynkarskiej pozwala na zakrycie prowadzonych po ścianie przewodów instalacji elektrycznej, co z kolei eliminuje konieczność wykonywania bruzd pod te przewody, lecz wpłynąć może to na nadmierne zużycie tynku maszynowego.tel 514-936-380  Specjalizacja tynki maszynowe,wycena obmiar.
tel 509-646-177  Specjalizacja tynki maszynowe,wycena obmiar.
www.tynki.sosnowiec.pl
Strona główna Oferta Galeria Cennik Kontakt